Güncel Haberler

TÜYAP 2019 Fuar Takvimi

İstanbul ve tüm Türkiye’de birbirinden güzel fuarlar düzenlenmektedir. Bu fuarlar gerek yenilikleri gerek ürün ve müşteri tanışmasını gerekse de stres atmak için birebir etkinliklerdir.

İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan TÜYAP fuar merkezi birbirinden faydalı fuarlara ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl düzenlenen ve bunun yanı sıra ilk kez düzenlenecek fuarlar bir takvim eşliğinde duyurulmuştur. Dilerseniz bu takvime göz atalım.

1- Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 2-10 Kasım 2019 tarihleri arasında okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturuyor olacak.2- Plastik Endüstri Fuarı

Plast Eurasia İstanbul 2019, 29. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı TÜYAP tarafından PAGEV iş birliği ile 4 – 7 Aralık 2019 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da katılımcılarını bekliyor olacak.


3- İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 2020

Yurtdışı Ziyaretçi Tüyap Dedi, Yurtdışı Ziyaretçi Artış Oranı %50’ye Ulaştı! ABD, Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, Gana, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İran, İspanya, İtalya, Japonya, Kore, Malezya, Rusya, Sırbistan, Tayvan, Tayland, Türkiye ve Yunanistan’dan toplamda 26 ülkeden 295 markanın katılımı ile gerçekleşen fuar 253 firma ve firma temsilciliğini bir araya getirdi ve siz değerli katılımcılarını beklemektedir.
4- Dünyanın 2. En Büyük İplik Fuarı

Dünyanın 2.En Büyük İplik Fuarı, 2020’da Türkiye’de Gerçekleşiyor Uluslararası tekstil sektörünü bir araya getiren İstanbul İplik Fuarı, 2020 yılında da dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçileri aynı noktada buluşturarak küresel iplik ticaretine ve tekstil üretimine yön veren satış ve pazarlama platformu olacaktır.


5- WIN EURASIA 2020 360 Derece İmalat Sanayi

Çalıştığım kurumda her yıl düzenli olarak öğrencilerimizi katılmaya teşvik ettiğimiz Win Eurasia fuarı. Bu fuara katılmamızdaki en önemli etken, Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine; otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara; hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistem bir araya getiren bir fuar olması ve öğrencilerin oldukça dikkatini çekmesidir. 12-15 Mart 2020 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Türkiye sanayi ihracatında katma değeri yüksek yerli üretim alanlarına odaklan fuar katılımcı ve ziyaretçilerine otomasyon, dijitalleşme, nesnelerin interneti, arttırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmeleri de yakından deneyimleme fırsatı sunacak.6- İstanbul Oyuncak Fuarı

Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. (TÜYAP) ve Oyuncakçılar Derneği (OYDER) ile Ticaret Bakanlığı’nın yanı sıra KOSGEB desteğiyle düzenlenen ‘İstanbul Oyuncak Fuarı 2019’ 2’nci kez tüm sektörü tek çatı altında buluşturdu. Yoğun bir katılımın yaşandığı fuarda geçen yıla oranla yurt dışı ziyaretçi sayısında yüzde 69 artış sağlandı. Hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler, peluşlardan yapbozlara, tahta oyuncaklardan dış mekan ürünlerine, zeka geliştirici oyuncaklardan robotlara kadar binlerce ürünü tek tek inceleme fırsatı buldu.7- AUTOMECHANICA İSTANBUL – Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

  • Autoemchanika İstanbul ile eşzamanlı zirve, seminer ve eğitimler aynı anda organize edilmektedir.
  • Nisan 2019’da toplam 1,397 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 48,737 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika İstanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi. Bir sonraki Automechanika Istanbul 2-5 Nisan 2020’de gerçekleşecek!
8- ITM 2020 – TEKSTİL MAKİNELERİ FUARI

ITM 2018’İN GLOBAL BAŞARISININ ARDINDAN, ITM 2020’YE KATILIM İÇİN YOĞUN İLGİ Dünya tekstil sektörünün lider markalarını buluşturan ITM Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı, gerek katılımcı ve ziyaretçi sayısı gerekse ülke çeşitliliği ile bir ‘Dünya Markası’ olduğunu tescilledi. 94 ülkeden 58.942 ziyaretçisiyle rekor kıran ITM 2018 Fuarı’nda yakalanan global başarının sinerjisiyle başlatılan ITM 2020 Fuarı’nın çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Dünya tekstil teknoloji liderleri ITM 2020 Fuarına katılmak için yoğun ilgi gösteriyor. ITM 2020 Fuarı, 2-6 Haziran tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

9- GAMEX ULUSLARARASI DİJİTAL OYUN VE EĞLENCE FUARI

En çok dikkatinizi çekecek fuarın bu olacağını düşünmekteyim. Tabiiki katılım göstermelisiniz. Fuar kültürünü tatmanızda oldukça yüksek faydası olacaktır. GameX bu yıl 5 -8 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde!10- MAKTEK AVRASYA 2020

  • Sanayileşmeyi ve birçok sektörün rekabet gücünü doğrudan etkileyen makine ve takım tezgahlarının Avrasya bölgesindeki en önemli üreticilerini MAKTEK Avrasya 2020 Fuarı’nda buluşturuyoruz.

İstanbul veya diğer illerde TÜYAP organizasyonu ile yapılan tüm fuar takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu