Güncel Haberler

Google Kamera ile Tarifsiz Bir Fotoğraf Kalitesini Yaşayın!

Google Kamera ile teknolojiye yeni bir soru daha eklendi. “Kameralarda donanım mı yazılım mı?”

Huawei, Samsung, Xiaomi ve i phone 11 ile bu konuda atılım yapan iphone gibi telefon üreticileri 1, 2, 3… kamera derken sayısız denemeler ve kameralar ile fotoğraf kalitesini en iyi şekilde kullanıcıya sunmak için ellerinden geleni yapmak istedikleri aşikar. Sadece donanım değişikliklerinin yeterli olmayacağını kanıtlayan ve çok iddialı olan “Google Kamera” yazımız ile karşınızdayız.

Yazılımın fotoğraf çekmedeki ve kalitedeki ne kadar önemli olduğunu Google firması son geliştirdiği uygulama ile bizlere kanıtladı diyebilir. Peki ne mi bu uygulama?

Google kamera bu dalda görülmemiş bir yazılım işi ile portre ve HDR+ gibi özellikleri ile mükemmel bir fotoğraf deneyimi için siz kullanıcıları bekliyor.

Şimdilik sadece Android işletim sistemleri için indirme imkanı olan uygulama çok yakın zamanda IOS’lara da yüklenebilir olacağının haberini duyurdu. Android işletim sisteminin son sürümlerine uygun olarak hazırlanmış bir uygulama olduğunu vurgulamada fayda olacaktır.

Bu konuda örnekleri görmek isteyebilirsiniz. Örnek görseller alttaki videodan ulaşabilir farkı yakından görebilirsiniz.

Not: Videonun başında uygulama Google Play platformuna yüklenmeden önceki telefonumuza yükleme işlemini anlatmaktadır.

Uygulamayı apk ile indirebileceğiniz linki sizlerle paylaşmakta fayda olacaktır. Google play üzerinden “Bu uygulama cihazınıza uygun değil” yanıtını alanlar telefonlarına bu uygulamayı apk olarak indirmelidirler. 40’tan fazla telefon modelini görebileceğiniz ve uygun apk dosyasını kolaylıkla ulaşabileceğiniz linke buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu